Welcome Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us

Blog

Kartka ręcznie robiona z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Cześć Kochani,
Dzisiaj Mikołajki, co oznacza, że już za moment ten długo wyczekiwany czas jakim są Święta. A ja dziś wracam pamięcią do dzieciństwa, kiedy to od samego rana zastanawiałam się i biegusiem pędziłam na dół po schodach, aby zobaczyć co dostałam w skarpecie.

A dziś sama pomagam odrobinę Mikołajowi, bo pewnie jego głowa zaprzątnięta jest młodszymi i robię sobie prezenty❤😄☃️A jak u Was był już Mikołaj?

Nawiązując do tego świątecznego okresu, to nie każdemu może być teraz wesoło. Jest ofrom ludzi samotnych, obok którego nie ma osoby, która mogłaby ja/jego przytulić jak również ludzie samotnych bo świat cyfrowy zdominowały ich życie. Z bólem serca przyznać ale kontakty międzyludzie zanikają, to co miało być kamieniem milowym w naszym rozwoju i dostępności informacji stało się jednocześnie powodem samotności wśród wielu. A my potrzebujemy autentycznych relacji z ludźmi. Tak mało osób pisze już listy lub wysyła kartki, a przecież od zawsze list czy kartka była symbolem wyrazu uczuć czy też oznaką bliskości. Każdy wkładał serce, aby dobrze wyrazić to, co mu w duszy gra. Święta to idealna okazja, aby wyciągnąć kartkę i długopis i napisać kilka słów od serca i sprawić komuś małą radość, tak, aby każdy mógł poczuć ten autentyczny klimat świąt a nie wirtualny.

Cudownego Mikołajkowego dnia❤☃️

#ladnekartki #malgorzataciesielska #świeta #świętabożegonarodzenia #mikołajki #kartki #scrappolska #scrapboking #scrapbookingpolska #handmadewithlove #handmadecards #handcrafted #handcraft #ręcznierobione #ręczniewykonane #ręczniewytwarzane #christmascards #christmasgifts #scraplovers #scrapbookingideas

Brak komentarzy

Skomentuj

X