Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us

Ostatnimi czasami moje jakże to i tak już ograniczone chwile wolne spędzam nad budowaniem nowej strony, na której jak już pewnie wszyscy widzicie, będzie dostępny sklep z rękodziełem. Bardzo długo się przed tym wzbraniałam sądząc, że zwykła Galeria wystarczy, ale mój duch UX’a głośno do mnie syczał, że przecież dzisiaj każdy woli wygodniej, szybciej niż pisanie emaila. No cóż 1:0 dla UX’a 🙂

Tak więc zapraszam wszystkich na moją nową odsłonę mojej strony!

a
a

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi dotyczące użytkownia strony, opcji zamawiania lub też jakiekolwiek trudności z obsługą płatności. Chociaż mam nadzieję, że takie nie będą miały miejsca.

Skoro prace nad nwą stroną zostały ukończone, tak więc teraz będę mogła w pełni poświęcić się wykonywaniu mojego ukochanego rękodzieła. Dzięki temu zapominam o szarym świecie i codziennych obowiązkach.

Sztuka nadchodzę!

A co nowego pojawiło się na stronie: doszły obrazy. Nie eksponowałam tego, aż tak bardzo, ale również maluję. Tak więc oprócz postów dotyczących kartek, albumów i tego typu podobnych, znajdą się również wpisy dotyczące obrazów i tematów z tym związanych.

Brak komentarzy

Skomentuj

X