Welcome Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image

Krótko o firmie

Poznaj historię naszej firmy
Home  /  Krótko o firmie

MOJA HISTORIA

Mam 35 lat. Rękodziełem zajmuję się od dziecka, a przynajmniej o ile sięgam pamięcią. A tak na serio, to od dziecka uwielbiałam majsterkować, wycinać, malować i wszystko co jest związane ze sztuką. Chociaż moja kariera zawodowa tego nie mówi, bo potoczyła się trochę inaczej niż mówiło mi serce. Profesjonalnie rękodziełem zajmuję się od 2009 roku, kiedy to kończąc studia stwierdziłam, że chcę czegoś więcej niż tylko nudnej pracy przy biurku od 7-15 :-), dlatego też założyłam swoją firmę MAC Design Studio. Mimo tego, że dalej siedzę przy biurku, to nie mogę nazwać tego co robię nudą. Uwielbiam tworzyć rzeczy od zera, kiedy nie znam jeszcze efektu końcowego, pozwolić sobie na chwile fantazji i słyszeć, że projekt stworzony dla klienta jest tym czego oczekiwał.

 

MAC Design Studio logo
MAC Design Studio logo

Nie cierpię schematów. Chyba nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek się nudzę, zawsze znajduję coś co mogłabym zrobić, tak aby wypełnić sobie czas. Uwielbiam porządek, chociaż moja pracownia tego nie mówi o mnie. Trzymam się swoich zasad i wartości i robię w to co wierzę. Inaczej nie przykładam się do pracy.

Czym kieruję się w swojej firmie? Przede wszystkim jakością i indywidualnym podejściem do klienta. Każdy z nas lubi coś innego, ma inne preferencje, a ja staram się je wysłuchać, doradzić i stworzyć, coś co przypadnie do gustu.

 

KIM JESTEM

Jestem trochę indywidualistką, romantyczką i idealistką. Potrafię być uparta do granic i nie rezygnować tak łatwo. Ciągle stawiam sobie nowe wyzwania, aby nie popaść w schematy. Mam wrażliwą osobowość i jestem z tego dumna. Często pozwalam sobie na głos serca zamiast rozumu. Uwielbiam czytać książki, chodzić na spacery, podróżować oraz słuchać muzyki jazz.

 

Cenię sobie ciszę i spokój oraz przebywanie w gronie moich najbliższych przyjaciół, kubek gorącej kawy (chociaż ograniczam jak mogę) oraz dobry i głęboki sen, którego ciągle brak.  Lubię piękno natury i przedmiotów, dlatego też często uciekam z miasta na łono natury, aby poobcować sama ze sobą i z tym co prawdziwe i naturalne.

„Creativity is just connecting things. When you ask creative people how they did something, they feel a little guilty because they didn’t really do it, they just saw something. It seemed obvious to them after a while.”– Steve Job’s

PRACOWNIA

Póki co wszystkie swoje prace wykonuję w mojej małej pracowni, która jest moim osobnym miejscem do pracy. Po wielu latach pracy na małym biurku w końcu udało mi się zagospodarować odpowiednio dużą przestrzeń do tego, aby móc swobodnie wykonywać prace na zamówienie. Nie ukrywam, że miejsca zawsze mogło być więcej 🙂 Uwielbiam świeże kwiaty w pracowni co mnie zboża do natury w szczególności kiedy maluję obrazy. Zanim usiądę do malowania prac dla Was tworzę tak zwane moodboardy, który wprowadzają w klimat danego tematu.

 

 

 

WASZE OPINIE

Wasze opinie są dla mnie niezmiernie ważne. Dzięki nim rozwijam się, pracuję nad tym co mogę jeszcze poprawić i czego brakuje. Jeśli masz ochotę zostaw swoją opinię na jednym z naszych kanałów mediów społecznościowych i dołącz do grona osób obserwujących moje poczynania.

…Pani odpisała mi w niedzielę - nie musiałam składać zamówienia ale wiedziałam najważniejsze - do końca tygodnia zdążymy. W poniedziałek szybciutko dopracowanie zamówienie , wtorek , środa - cały czas w kontakcie i czwartek rano - dostaje zamówioną kartkę do ręki. Naprawdę jestem zadowolona, kartka taka jaka chciałam , życzenia jakie chciałam, ładniejsza niż myślałam 😍 rozpisałam się ale naprawdę warto zaufać Pani Małgorzacie Polecam z całego serca💗

Pani Patrycja

Klientka

Zaproszenia cudowne, wszystko w terminie, czysto, pięknie, polecam 😍

Pani Monika

Klientka

Polecam kartki przepiękne. szybka realizacja i super kontakt.

Pani Paulina

Klientka

Odebraliśmy obrazy od kuriera. Tak jak myśleliśmy - są tak piękne, piękniejsze niż na zdjęciach! Jesteśmy zachwyceni i duże brawa i pokłony dla Pani talentu. Polecam Panią znajomym na każdym kroku 🙂🙂 Mam nadzieję, że to również pomoże się Pani jeszcze bardziej rozwijać.

Pani Daria

Klienta

Obie z mamą jesteśmy zachwycone pięknym wykonaniem, dopracowaniem szczegółów i starannością. Doceniam Pani zaangażowanie oraz bardzo szybkie odpowiedzi, realizację i wysyłkę.

Pani Ania

Klientka
X