Welcome Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image

Jak zamówić nasze produkty oraz krótko o firmie

Poznaj historię naszej firmy
Home  /  Jak zamówić nasze produkty oraz krótko o firmie

Kilka informacji na temat tego jak działa nasza pracownia

Poniżej znajdziesz informacje na temat tego jak pracujemy oraz w czym Ci możemy pomóc jako pracownia.

Życzenia

Jeśli podobają Ci się jedne z życzeń zaproponowanych na stronie produktu, wystarczy, że umieścisz albo ich numer lub też treść w polu „Komentarze” podczas składania zamówienia. Możesz również przesłać nam treść życzeń na maila po złożeniu zamówienia. Jeśli chciałabyś, abyśmy umieścili Twoje własne życzenia również prześlij je nam maila, a my je umieścimy. Nie wybierając żadnych życzeń, przyjmujemy, że mamy zostawić miejsce wolne na własnoręcznie wypisaną przez Ciebie treść.

 

 

Personalizacja

Przez personalizację mamy na myśli zmianę etykietki na kartce/albumie lub też pudełku lub też zamiana jednego elementu na inny, który jest dostępny w innym projekcie kartki/albumu czy też pudełka. Jeśli nie otrzymamy żadnych wytycznych co do personalizacji, przyjmujemy, że mamy umieścić standardowe treści. Nie realizujemy zamówień polegających na przygotowaniu wcześniej odpowiednich grafik, np. Pan pracujący przy komputerze lub też dziewczyna robiąca sobie makijaż. Możemy dobrać elementy z istniejących prac, ale nie stworzyć taką personalizację od zera.

 

 

Czas realizacji zamówienia

Staramy się realizować zamówienia tak szybko jak to tylko możliwe, a mianowicie według czasu podanego przy produkcie. Bywają jednak momenty, w których ilość zamówień jest bardzo duża i ten czas może się wydłużyć. W takich momentach informujemy o tym zamawiającego. Jeśli chcesz, aby zamówiony projekt dotarł do Ciebie na czas, najlepiej napisz do nas na kiedy konkretnie potrzebujesz swoje zamówienie, a my postaramy się, aby wszystko dotarło na czas.

 

 

Zdjęcia przed wysyłką

W przypadku wykonywania zamówień indywidualnych, przesyłamy zdjęcia projektu przed jego wysyłką w celu Twojej akceptacji, jak również jeśli mają miejsce jakiekolwiek zmiany w produkcie wynikające ze zmiany papieru lub jakiegokolwiek innego elementu. Pamiętaj proszę, że wykonujemy rękodzieło i może się ono nieznacznie różnić od zamieszczonego w naszym sklepie oryginału.

 

 

Przedpłata

Pracę nad zamówieniami złożonymi w naszym sklepie lub też zamówieniami złożonymi przez telefon/facebooka/instagram/email rozpoczynamy dopiero po uprzednio dokonanej wpłacie na konto podane na naszej stronie. Jeśli po złożeniu zamówienia, nie otrzymamy przelewu w przeciągu trzech dni, anulujemy zamówienie.

 

MOJA HISTORIA

TROCHĘ O MNIE

Mam na imię Gosia. Rękodziełem zajmuję się od dziecka, a przynajmniej o ile sięgam pamięcią. A tak na serio, to od dziecka uwielbiałam majsterkować, wycinać, malować i wszystko co jest związane ze sztuką. Chociaż moja kariera zawodowa tego nie mówi, bo potoczyła się trochę inaczej niż mówiło mi serce. Profesjonalnie rękodziełem zajmuję się od 2009 roku, kiedy to kończąc studia stwierdziłam, że chcę czegoś więcej niż tylko nudnej pracy przy biurku od 7-15 :-), dlatego też założyłam swoją firmę MAC Design Studio. Mimo tego, że dalej siedzę przy biurku, to nie mogę nazwać tego co robię nudą. Uwielbiam tworzyć rzeczy od zera, kiedy nie znam jeszcze efektu końcowego, pozwolić sobie na chwile fantazji i słyszeć, że projekt stworzony dla klienta jest tym czego oczekiwał.

 

Małgorzata Ciesielska

Nie cierpię schematów. Chyba nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek się nudzę, zawsze znajduję coś co mogłabym zrobić, tak aby wypełnić sobie czas. Uwielbiam porządek, chociaż moja pracownia tego nie mówi o mnie. Trzymam się swoich zasad i wartości i robię w to co wierzę. Inaczej nie przykładam się do pracy.

Czym kieruję się w swojej firmie? Przede wszystkim jakością i indywidualnym podejściem do klienta. Każdy z nas lubi coś innego, ma inne preferencje, a ja staram się je wysłuchać, doradzić i stworzyć, coś co przypadnie do gustu.

 

KIM JESTEM

Jestem trochę indywidualistką, romantyczką i idealistką. Potrafię być uparta do granic i nie rezygnować tak łatwo. Ciągle stawiam sobie nowe wyzwania, aby nie popaść w schematy. Mam wrażliwą osobowość i jestem z tego dumna. Często pozwalam sobie na głos serca zamiast rozumu. Uwielbiam czytać książki, chodzić na spacery, podróżować oraz słuchać muzyki jazz.

Cenię sobie ciszę i spokój oraz przebywanie w gronie moich najbliższych przyjaciół, kubek gorącej kawy (chociaż ograniczam jak mogę) oraz dobry i głęboki sen, którego ciągle brak.  Lubię piękno natury i przedmiotów, dlatego też często uciekam z miasta na łono natury, aby poobcować sama ze sobą i z tym co prawdziwe i naturalne.

 

„Creativity is just connecting things. When you ask creative people how they did something, they feel a little guilty because they didn’t really do it, they just saw something. It seemed obvious to them after a while.”– Steve Job’s

CZŁONEK DESIGN TEAMU

 

Oprócz tego, że prowadzę własną pracownię, jestem również członkiem Design Teamu firmy: P13. Tworzę projekty kartek przy użyciu akcesoriów dostępnych w sklepie.

PRACOWNIA

Póki co wszystkie swoje prace wykonuję w mojej małej pracowni, która jest moim osobnym miejscem do pracy. Po wielu latach pracy na małym biurku w końcu udało mi się zagospodarować odpowiednio dużą przestrzeń do tego, aby móc swobodnie wykonywać prace na zamówienie. Nie ukrywam, że miejsca zawsze mogło być więcej 🙂 Uwielbiam świeże kwiaty w pracowni co mnie zbliża do natury w szczególności kiedy maluję obrazy. Zanim usiądę do malowania prac dla Was tworzę tak zwane moodboardy, który wprowadzają w klimat danego tematu.

 

 

 

WASZE OPINIE

Wasze opinie są dla mnie niezmiernie ważne. Dzięki nim rozwijam się, pracuję nad tym co mogę jeszcze poprawić i czego brakuje. Jeśli masz ochotę, zostaw swoją opinię na jednym z naszych kanałów mediów społecznościowych: Instagram oraz Facebook  i dołącz do grona osób obserwujących nasze poczynania.

…Pani odpisała mi w niedzielę - nie musiałam składać zamówienia ale wiedziałam najważniejsze - do końca tygodnia zdążymy. W poniedziałek szybciutko dopracowanie zamówienie , wtorek , środa - cały czas w kontakcie i czwartek rano - dostaje zamówioną kartkę do ręki. Naprawdę jestem zadowolona, kartka taka jaka chciałam , życzenia jakie chciałam, ładniejsza niż myślałam 😍 rozpisałam się ale naprawdę warto zaufać Pani Małgorzacie Polecam z całego serca💗

Pani Patrycja

Klientka

Zaproszenia cudowne, wszystko w terminie, czysto, pięknie, polecam 😍

Pani Monika

Klientka

Polecam kartki przepiękne. szybka realizacja i super kontakt.

Pani Paulina

Klientka

Odebraliśmy obrazy od kuriera. Tak jak myśleliśmy - są tak piękne, piękniejsze niż na zdjęciach! Jesteśmy zachwyceni i duże brawa i pokłony dla Pani talentu. Polecam Panią znajomym na każdym kroku 🙂🙂 Mam nadzieję, że to również pomoże się Pani jeszcze bardziej rozwijać.

Pani Daria

Klientka

Obie z mamą jesteśmy zachwycone pięknym wykonaniem, dopracowaniem szczegółów i starannością. Doceniam Pani zaangażowanie oraz bardzo szybkie odpowiedzi, realizację i wysyłkę.

Pani Ania

Klientka
X