Welcome Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image

Krótko o firmie

Poznaj historię naszej firmy
Home  /  Krótko o firmie

MOJA HISTORIA

Mam 35 lat. Rękodziełem zajmuję się od dziecka, a tak przynajmniej sobie tłumaczę. A tak na serio, to od dziecka uwielbiałam majsterkować, wycinać, malować i wszystko co jest związane ze sztuką. Chociaż moja kariera zawodowa tego nie mówi. Profesjonalnie rękodziełem zajmuję się od 2009 roku, kiedy to kończąc studia stwierdziłam, że chcę czegoś więcej niż tylko nudnej pracy przy biurku od 7-15 :-), dlatego też założyłam swoją firmę MAC Design Studio. Mimo tego, że dalej siedzę przy biurku, to nie mogę nazwać tego co robię nudą. Uwielbiam tworzyć rzeczy od zera, kiedy nie znam jeszcze efektu końcowego, pozwolić sobie na chwile fantazji i słyszeć, że projekt stworzony dla klienta jest tym czego oczekiwał. 

MAC Design Studio logo
MAC Design Studio logo

Nie cierpię nudy i schematów. Walczę z odkładaniem rzeczy na później. Potrafię być elastyczna, gdy trzeba i mam swoje zasady, które ciężko mi zmienić. Ale myślę, że to są takie dobre zasady. 

Czym kieruję się w swojej firmie? Przede wszystkim jakością i indywidualnym podejściem do klienta. Każdy z nas lubi coś innego, ma inne preferencje, a ja staram się je wysłuchać, doradzić i stworzyć, coś co przypadnie do gustu.

KIM JESTEM

Jestem trochę indywidualistką, zdecydowanie perfekcjonistką, a czasami małym samolubem. Potrafię być uparta do granic i nie rezygnować tak łatwo. Ciągle stawiam sobie nowe wyzwania, aby nie popaść w schematy. Mam wrażliwą osobowość. Nie wstydzę się swoich łez. Uwielbiam czytać książki, chodzić na spacery, podróżować oraz słuchać muzyki jazz.

MAC Design Studio - O mnie
MAC Design Studio – O mnie

Bardzo lubię porządek, chociaż nie mogę tego powiedzieć o mojej przestrzeni do pracy. To miejsce po prostu nazywam artystycznym nieładem. Cenię sobie ciszę, przebywanie w gronie moich najbliższych przyjaciół, kubek gorącej kawy (chociaż ograniczam) oraz dobry i głęboki sen, którego ciągle brak. Bywam pracoholikiem, tak więc są momenty, kiedy to trzeba mnie na siłę odciągać od tego co robię. Ale jak mogę traktować pasję jako pracę? Lubię piękno natury i przedmiotów, dlatego też otaczam się ładnymi rzeczami no i idąc dalej stroić się, gdy czas na to pozwala i budzik nie krzyczy. 

„Creativity is just connecting things. When you ask creative people how they did something, they feel a little guilty because they didn’t really do it, they just saw something. It seemed obvious to them after a while.”– Steve Job’s

 

X