Welcome Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us

Blog

Ilustracje na ścianę

Plakaty do pokoju dziecięcego to wspaniała dekoracja pomieszczenia. Ozdoby na ścianę w formie ulubionego bohatera kreskówki lub uroczego zwierzątka stanowią doskonałe uzupełnienie dziecięcej przestrzeni. Za pomocą detali można stworzyć niezwykle przytulną atmosferę.

Plakaty do dziecięcego pokoju mogą być elementem zarówno dekoracyjnym, jak i edukacyjnym, występując w formie zabawy. Ważne jest, aby były odpowiednio dobrane. Świetną ozdobą ścienną jest także graficzne abecadło, które doskonale komponuje się z grafiką zwierzątek lub wybranych postaci bajkowych. Plakaty to wspaniały sposób na pamiątkowe akcenty z ważnych uroczystości rodzinnych. Cudownie prezentują się np. zdjęcia dużych formatów w ozdobnej ramie. W takiej formie mogą stanowić doskonały pomysł na prezent.

Plakaty na ścianę dla dzieci mogą stać się także wspaniałym podarunkiem na każdą okazję. Bardzo popularnym prezentem w formie plakatu na ścianę są metryczki dziecięce z personalizowanymi danymi z dnia narodzin maluszka, takimi jak: wzrost, waga, imię, data urodzenia i inne. Zdobienie w postaci uroczej grafiki świetnie uwydatni charakter prezentu dla dziecka, dla którego plakat stanie się rewelacyjną pamiątką na lata. Jeśli wciąż nie wiesz, co podarować dziecku na Chrzest Święty, roczek lub z okazji narodzin, postaw na cudowne plakaty na ścianę do pokoju dziecięcego, które efektownie udekorują przestrzeń i będą stanowiły piękną pamiątkę.

Dzisiaj przedstwiam Wam kilka propzycji moich ostatnio wykonanych prac.

Jesli jesteś zainteresowany pracami, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Brak komentarzy

Skomentuj

X