Welcome Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image

Ręcznie robione kartki na chrzest

Home  /  Kartki na Chrzest Święty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 83

Chrzest Święty jest niezwykłym wydarzeniem w życiu maluszka oraz jego rodziny. Uroczystość jest pierwszym sakramentem w wierze chrześcijańskiej, który inicjuje wstąpienie do wspólnoty kościoła. Rodzice pragną, aby ten dzień był wyjątkowy, a podarowane pamiątki będą przypominać o tym ważnym momencie, gdy dziecko dorośnie. Kartki na chrzest to bardzo popularny upominek wręczany w ramach dodatku do prezentów. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się cudowne kartki na chrzest ręcznie robione, gdyż zachwycają precyzją wykonania i przepięknymi detalami dekoracyjnymi. Rękodzieło najwyższej jakości świetnie prezentuje się jako pamiątka, dodatek do prezentu czy “schowek” na banknoty. Kartka na chrzest handmade to popularne i nowoczesne rozwiązanie, łączące w sobie wysoką estetykę oraz kunszt rękodzieła. Można ją dodatkowo spersonalizować, umieszczając wewnątrz osobiste życzenia dla maluszka.

Kartka na chrzciny

Kartka na chrzest ręcznie robiona to drobny upominek, dzięki któremu można w łatwy sposób utrwalić ważny moment z życia dziecka, jakim jest przyjęcie sakramentu. Oczywiście maluszek nie będzie pamiętał tej ważnej uroczystości, jednak w przyszłości za pomocą pamiątek i upominków może przywołać wspomnienia tego dnia. Świetnie sprawdzą się zatem kartki na chrzest z życzeniami, w których na specjalną prośbę umożliwiamy wypisanie spersonalizowane treści. Osobiste życzenia będą wspaniałą pamiątką na lata. Dziecko dowie się, kto był obecny przy nim w tak ważnym momencie życia całej rodziny.

Jaka kartka na chrzciny ręcznie robiona będzie najlepsza?

Pamiątki i upominki na chrzest dla malucha powinny być odpowiednio dopasowane do obdarowanego. Bliscy bardzo lubią podkreślać charakter przyjęcia ze względu na płeć maluszka. Co za tym idzie, prezenty i upominki, a w tym kartki na chrzciny ręcznie robione, mają odpowiedni kolor - różowe odcienie dedykowane są dziewczynkom, natomiast niebieskie - chłopcom. Nie jest to zasadą, jednak chętnie dobiera się wszelkie pamiątki na Chrzest Święty właśnie w ten sposób. W naszej ofercie posiadamy oba rodzaje kartek - z akcentami dziewczęcego różu oraz błękitu dla chłopców. Gorąco polecamy także uniwersalne pamiątki w tych barwach, ale nie tylko - biel, zieleń lub złoto z charakterystycznymi motywami sakralnymi to bowiem równie częsty wybór naszych klientów.

Dlaczego warto kupić nasze produkty?

Kartki ręcznie robione na chrzest to jedna z kategorii w naszym sklepie online. Oferujemy piękne rękodzieła, które z pewnością będą stanowiły wspaniałe pamiątki okolicznościowe na lata. Kartka z życzeniami na chrzest to bardzo osobisty podarunek. Oferujemy opcję, za pomocą której wyjątkowe, spersonalizowane życzenia dołączymy bezpośrednio do kartki. Co więcej, można zaproponować własną treść życzeń lub wybrać jeden z naszych wyselekcjonowanych szablonów na tę okazję. Piękne kartki można zapakować w kopertę lub wybrać w zestawie z ozdobnym, niezwykle eleganckim pudełeczkiem. Motywy aniołków, niemowląt, gołębia czy krzyża świetnie wpisują się w tematykę i symbolicznie nawiązują do sakramentu Chrztu Świętego. Personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości to wspaniały element kartki z życzeniami na chrzest. Tego typu pamiątki są najczęściej wybierane przez naszych klientów, których cieszy wysoka jakość wykonanych rękodzieł. Bardzo cieszymy się, że możemy uczestniczyć w wyjątkowych chwilach życia za pomocą naszej solidnej pracy.

Kartka na chrzciny ręcznie robiona i inne upominki na Chrzest Święty

Ręcznie robione kartki na chrzest to piękny podarunek, który będzie niezwykłą pamiątką dla dziecka i jego bliskich. Dzięki nim możliwe jest utrwalenie wspomnień na wiele lat. Nieco innym, lecz równie wspaniałym podarunkiem na Chrzest Święty, są albumy ręcznie robione oraz pudełeczka w formie rękodzieła, które równie efektywnie sprawdzą się jako forma wspomnienia z tego dnia. W ręcznie robionym albumie można umieścić pamiątkowe zdjęcia z uroczystości oraz inne fotografie rodzinne z tego okresu. Do albumu można dołączyć wyjątkowe życzenia dla dziecka oraz wybrać ozdobne pudełeczko, które świetnie dopełni kompozycję prezentu.

Niezwykle ważne jest, aby uroczystość Chrztu Świętego była wyjątkowa, a maluszek mógł wspominać te niezwykłe chwile w przyszłości, dzięki cudownym pamiątkom od bliskich. Wszystkie niezbędne akcesoria oraz kartki na chrzciny znajdziesz w naszym sklepie online. Zachwyć swoich bliskich i stwórz magiczne wspomnienia razem z nami. Gwarantujemy wysoką jakość rękodzieła naszej produkcji. Kartki z życzeniami, albumy, ozdobne pudełeczka to tylko niektóre propozycje, które na pewno Cię zachwycą. Nie zwlekaj i wybierz upominki okolicznościowe wedle własnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

X